הכנס לאתר
x
או
שכחתי סיסמה
עדיין לא רשום? הרשם עכשיו
הרשם לאתר
x
או
תנאי השימוש
איפוס סיסמה
x

קודמתם בתפקיד? זה הזמן להחליף את הרכב

 

קידום לתפקיד ניהולי דורש מכם גם נסיעות ארוכות לפגישות ברחבי הארץ. זה הזמן להתקדם לרכב מנהלים ולהכיר את הדגמים המומלצים שיחסכו עבורכם בצריכת הדלק

קידום מעיד על הערכת העובד ומביע בו תמיכה. אדם שמגיע לתפקיד ניהולי נדרש להתמודד עם שורה ארוכה של בעיות חדשות, אך בין היתר הוא גם חייב לבצע התאמות בסגנון החיים והעבודה.

ההתאמה העיקרית נובעת מהצורך בנסיעות ארוכות לפגישות ברחבי הארץ. במדינה בה התחבורה הציבורית לוקה בחסר ולעיתים לא קיימת לחלוטין, הפתרון היחיד הוא לבחור היטב בין רכבי מנהלים מומלצים. הנה כמה דגמים שילוו אתכם בתפקיד:

  1. שברולט מאליבו

מנהלים שרוצים לשמור על פאסון אמריקאי יעדיפו להגיע לפגישות עם שברולט מאליבו. למרות שאיבדה מעט מזוהרה בשנים האחרונות, שברולט עדיין יודעת להציע צריכת דלק הגיונית ביחס לביצועים מרשימים. תא הנוסעים מעוצב ביצירתיות והבידוד האקוסטי בהחלט מציב רף גבוה עבור שאר המתחרות בקטגוריה. עם זאת, בחירה של דגמי 4 צילינדרים ומנוע של 3.5 ליטר יחייב אתכם לשאת בהוצאות תחזוקה לא מבוטלות על בלאי ושחיקה.

    1. הונדה אקורד

    הרכב המומלץ בקטגוריה מגיע עם מנוע של 2.0 ליטר והספק של 156 כ”ס. הונדה היא מכונית איכותית, אמינה, מלוטשת וסולידית. החיסכון נובע מתיבת הילוכים נמרצת של חמש מהירויות, הגה חשמלי שמדגיש יתרונות כמו חדות ודיוק וכיול מחודש למערך המתלים שמונע בזבוז אנרגיה. גרסת הקומפורט של הונדה אקורד עולה 169 אלף שקלים והיא צפויה לחסוך בהוצאות גם עבורכם וגם עבור העסק. צריכת הדלק האמיתית היא 12-13 ק”מ לליטר והתמורה לכסף היא בהחלט מלאה.

  1. סיטרואן 5C

זה רכב שמתאים למנהלים שמתעלמים מהתדמית הבעייתית של סיטרואן. היתרונות של דגמי 5C הם עיצוב, נוחות נסיעה ומושבים מצוינים, אך החסרונות הם תא מטען קטן ותדמית שגורמת לירידת ערך של עשרות אחוזים בשנה. הדגמים המשווקים עם מנוע בנזין של 1.6 ליטר טורבו ועוד 156 כ”ס צורכים 11 ק”מ לליטר ולא כדאי לבנות עליהם כדי לחסוך בנסיעות ארוכות.

  1. מאזדה 6

דגמי מאזדה 6 יכולים לשרת אתכם גם בפגישות עסקים וגם בנסיעות משפחתיות. היתרונות שלהם הם הופעה, עיצוב והתנהגות כביש אמינה גם בתנאים ירודים. החסרונות הם תא מטען קטן ועיצוב מעט מיושן ומסורתי. צריכת הדלק עומדת על 11-12 ק”מ לליטר אך במנוע בנזין של 2.5 ליטרים עם 188 כ”ס תצטרכו להיפרד מעוד כמה מאות שקלים בכל חודש.

  1. טויוטה קאמרי

דגם המנהלים של טויוטה מציע מרחב פנים גדול, אבזור מלא וצריכת דלק של 10-11 ק”מ לליטר. החסרונות באים לידי ביטוי בעטיפה שמרנית שעלולה להרחיק מכם לקוחות. זה לא רכב מושלם לנסיעות ארוכות, אך הוא נותן מענה לנהגים שלא מחפשים ביצועים.

כל הזכויות שמורות ל FullTank