הכנס לאתר
x
או
שכחתי סיסמה
עדיין לא רשום? הרשם עכשיו
הרשם לאתר
x
או
תנאי השימוש
איפוס סיסמה
x

חושבים לקנות רכב משפחתי? 5 דברים שצריך לקחת בחשבון

 

 

עומדים לרכוש רכב משפחתי חדש? זה הזמן להתעדכן במספר דברים שמומלץ לקחת בחשבון לפני ההחלטה בנוגע לזהות הרכב. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם 5 דברים אותם חשוב לקחת בחשבון!

 

 

אחד השיקולים המרכזיים הנלווים לרכישת רכב משפחתי הוא נושא בטיחות הרכב. כיום, מרבית הרכבים החדשים בקטגוריית הרכבים המשפחתיים מאובזרים במערכות בטיחות מתקדמות הכוללות בתוכן מגוון רחב של מערכות מתערבות הכוללות בין היתר: מערכת למניעת נעילת גלגלי הרכב, מערכת למניעת התהפכות של כלי הרכב, מערכת עזר לחיזוק פעולת הבלימה במצבי חירום, מערכת לבקרת יציבות ועוד. הקפידו לבדוק מה הן מערכות הבטיחות החכמות והמתקדמות המוטמעות ברכב המשפחתי אותו אתם עומדים לרכוש והבטיחו לעצמכם נסיעה איכותית ובטוחה יותר בכל דרך.

 

נוחות

מעצם הגדרתו, הרכב המשפחתי מיועד לשלושה נוספים במינימום (אבא+אמא+ילד/ה). כלל הרכבים בקטגוריית הרכבים המשפחתיים הינם רכבים בני חמש מקומות ישיבה, ולכן אחד השיקולים הנלווים לבחירת סוג הרכב אותו אתם רוכשים הוא התכנון שלכם בנוגע להרחבת המשפחה בזמן הקרוב. כיום, תוכלו ליהנות גם מרכבי מיניוואן 7 מקומות המיועדות למשפחות גדולות יותר. רכבי המיניוואן בני ה-7 מקומות, מאפשרים לכם ליהנות ממרווח מקסימאלי לנסיעות קצרות או ארוכות ביחד עם כל בני המשפחה, והם מאפשרים לכם ליהנות מרכב המותאם גם למקרים בהם תחליטו על הרחבת המשפחה בתקופה הקרובה. בכל הנוגע לנוחות הרכב, אנו ממליצים לכם לבדוק גם את פתרונות האחסון העומדים לרשותכם בחלל הרכב. כיום, כל חברות הייצור המובילות בתעשיית הרכב, מקפידות על אבזור הרכב בגוון פתרונות אחסון.

אמינות

לאחר שבחרתם לעצמכם סוג כזה או אחר של רכב משפחתי, אנו ממליצים לכם לברר מי מהסביבה הקרובה אליכם מחזיק בבעלותו את סוג הרכב המיועד. צרו עימו קשר ובררו איתנו את כל ההיבטים הקשורים לאמינות הרכב לאורך הזמן, לרבות, היקף טיפולים נדרשים בהתאם להוראות היצרן (טיפולי הרכב משתנים מרכב לרכב בהתאם להוראות היצרן) ושאלות נוספות בכל הנוגע לאחזקת הרכב לאורך זמן.

מחיר ותנאי רכישה

לפני רכישת רכב משפחתי חדש, אנו ממליצים לכם לקיים סקר השוואת מחירים בין מספר סוגי רכב שונים העונים לדרישות הבסיסיות שלכם. לאחר מכן, הגדירו את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, ובהתאם לסכום העומד לרשותכם בדקו מה היא הצעת הרכישה האטרקטיבית ביותר המוצעת לכם על ידי סוכנויות הרכב המובילות וחברות הליסינג המתמחות במכירת רכבים משפחתיים חדשים ויד שנייה (בשיטת הליסינג הפרטי). כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק מהו היקף ירידת הערך של כלי הרכב לאחר תקופה מסוימת.

ביצועים וצריכת דלק

עוד לפני שהתחלתם לברר מהו כלי הרכב המשפחתי אותו תרכשו, אנו ממליצים לבדוק מה הם הדרישות שלכם מכלי הרכב ולאיזה מטרה עיקרית הוא אמור לשמש אתכם. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק מה היא צריכת הדלק הממוצעת (בעיר ומחוצה לה) לכל סוג רכב משפחתי בו אתם מתעניינים.

 

 

כל הזכויות שמורות ל FullTank