הכנס לאתר
x
או
שכחתי סיסמה
עדיין לא רשום? הרשם עכשיו
הרשם לאתר
x
או
תנאי השימוש
איפוס סיסמה
x

איך מקטינים את השורה התחתונה?

עץ עם כסף

 

רוב האנשים ממתינים לאותו תאריך בו הם יקבלו את השכר החודשי שלהם. הבעיה היא שלעיתים כמו שהם רואים את סכום הכסף נכנס לחשבון הבנק שלהם כך הם גם רואים אותו נעלם באוברדרפט.

 

אנחנו חיים במדינה בה רוב השירותים בהם אנו משתמשים והמוצרים אותם אנו רוכשים יקרים מאוד וההוצאות בדרך כלל רק הולכות וגדלות עם השנים. אז מה הפתרון? הפתרון הוא לנסות ולמצוא פתרונות יצירתיים אשר יאפשרו להוציא פחות מבלי לפגוע ברמת החיים אליה התרגלנו. נכון שזה יכול להישמע כמו משימה כמעט בלתי אפשרית – אבל עם קצת רצון, כוונה ואמונה זה אפשרי.

 

לא חייבים לשתות מים מינרלים

אז נכון שאם אתם חוששים ממי ברז ומהרעלנים שמהווים חלק מהם, קרוב לוודאי שלא תסכנו את בריאותיכם בשביל לחסוך כמה שקלים. אבל ישנה דרך אשר תאפשר לכם ליהנות ממים נקיים וראויים לשתייה ולחסוך משמעותית בהוצאה הכספית אותם אתם מוציאים על בקבוקי מים מינרלים. הדרך הזאת היא פשוטה וכרוכה בסך הכול בהתקנת פילטר מים שיסנן וינקה את המים. כך תוכלו ליהנות ממים נקיים וראויים לשתייה כמו גם לכל שימוש אחר. בנוסף, התקנת פילטר תמנע מכם את הצורך להיסחב עם בקבוקי מים כבדים מדי שבוע.

 

מחליפים את הרכב

אחת ההוצאות הכספיות המשמעותיות של כל בעלי הרכבים במדינה היא ההוצאה של עלות הדלק. אז נכון, שמדי פעם ישנה איזו הוזלה במחירי הדלק, אבל גם אחרי ההוזלה ההוצאה היא עדיין גדולה – מה גם שכל הוזלה מרמזת על כך שבאופק מסתתרת התייקרות. אז בכדי להוזיל את ההוצאה הזאת בצורה משמעותית – ועל הדרך, גם לפרגן לסביבה בה אנו חיים, ניתן לעשות מעשה ולעבור לרכב אשר מונע על סולר ולא על בנזין. נכון שמדובר בהוצאה כספית חד פעמית – בכל זאת, מדובר ברכבים שאינם זולים. אבל תוך זמן קצר, ההוצאה הזאת תחזיר את עצמה ואנחנו נגלה עד כמה ההוצאות הכספיות החודשיות על הרכב הצטמצמו.

 

 

חשבון החשמל הוא עוד הוצאה כספית דו חודשית של מספר תלת ספרתי (כמובן, יש כאלו שמשלמים אלפי שקלים, כך שחשבון תלת ספרתי הוא בגדר פנטזיה בעבורם). אז נכון, שאי אפשר לוותר על חשמל – סביר להניח שרוב האנשים לא יוותרו על מכונת הכביסה ויתחילו לכבס בנהר (או אפילו באמבטיה). אבל ישנן פעולות קטנות אשר בכוחן לסייע לנו לצמצם את עלויות החשמל מבלי לשנות את הרגלי הצריכה. אחת מהפעולות הללו היא התקנת קולטני שמש איכותיים. קולטני השמש יקטינו משמעותית את השימוש בדוד החשמל וכידוע, הבוילר שלנו הוא אחד מ”בולעי” החשמל המשמעותיים שנמצאים בבית. בכוחם של קולטנים אלו לצמצם את חשבון החשמל גם בעשרות שקלים מדי חודש – מה שהופך לסכום משמעותי במידה ומחשבים את החיסכון השנתי בחשמל, אשר נגרם כתוצאה מכך.

 

כל הזכויות שמורות ל FullTank